Оплата та доставка товару

Готівкова оплата

Товар оплачується готівкою тільки в національній валюті. Оплатити товар можна або в офісі, або при отриманні товару в присутності представника компанії. При здійсненні оплати Ви отримуєте товарний чек.

Безготівкова оплата

Для оплати товарів за безготівковим розрахунком Вам необхідно при оформленні замовлення вибрати тип оплати «Банківський переказ», після чого Вам на електронну пошту буде відправлений рахунок-фактура.

Зверніть увагу, що юридичні особи можуть отримати товар тільки за дорученням. У разі отримання товарів фізичним особою-підприємцем, довіреність потрібна, якщо товар забирає не підприємець, а співробітник підприємства.

Замовлення відвантажується після зарахування грошових коштів.

Оплата картами Visa і MasterCard

Оплата здійснюється картами Visa і MasterCard будь-якого банку в такий спосіб: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» потрібно вибрати пункт «Оплатити банківською картою на сайті». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів. Наявність паспорта платника є єдиною умовою при отриманні замовлення.

Доставка товару

Для Вашої зручності є кілька способів отримання покупки:

  • Самовивезення
  • Адресна доставка по Дніпру і області
  • Адресна доставка по Україні – при заповненні замовлення вкажіть свою контактну інформацію та виберіть відповідний спосіб доставки. З вами зв’яжеться фахівець з відділу логістики і узгодить всі деталі доставки: адреса, дата, час та інші нюанси (спосіб вивантаження, під’їзні шляхи та інше)
  • Доставка сервісними службами «САТ», «Нова пошта» або «Делівері»
Ви можете отримати своє замовлення в одному з відділень транспортних компаній «Інтайм», «Нова пошта» або «Делівері». Графіки роботи відділень і адреси Ви знайдете на сайтах: sat.ua , novaposhta.ua і delivery-auto.com.ua . Орієнтир, що замовлення готовий до видачі – смс-сповіщення. Вартість доставки складає від 100 до 1500 грн і залежить від ваги, габаритних розмірів товару і обраної транспортної компанії. Точну вартість Ви можете побачити, оформивши замовлення і вибравши місто, в який необхідно здійснити доставку. Час доставки займає від 1 до 3 робочих днів з моменту відвантаження. Доставка тарифікується за загальною вагою замовлення.

Увага!

Наведені нижче розцінки є орієнтовними. Уточнюйте індивідуальний розрахунок відправки вашого вантажу обраним автоперевізником в Ваше місце розташування.

Вага відправлення, кгДелівері, грнНова пошта, грнСАТ, грн
Від 15 до 50135260160
Від 50 до 75210300235
Від 75 до 100270300300
Від 100 до 200410360460
Від 200 до 300640750710
Від 300 до 50098011101180

Повернення товару