Про компанію «ВудФорс»

Компанія «ВудФорс» працює більше 15 років і займає позицію однієї з найбільш успішних і авторитетних компаній на ринку будівельних матеріалів. Наші ціни і сервіс можуть задовольнити найвибагливіших замовників, а комфортні умови співпраці і бажання завжди йти на компроміс роблять процес співпраці не тільки вигідним, але і приємним. Свій досвід ми використовували щоб зібрати команду справжніх професіоналів, які вміють в будь-якій ситуації знаходити найкращі рішення для наших клієнтів, економити їх час і кошти. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками і постійно відстежуємо якість пропонованої продукції у власній науково-дослідної лабораторії.

Знання ринку і багаторічний практичний досвід дозволили нам отримати ексклюзивне право представляти в Україні будівельні матеріали європейських виробників. Наш продуктовий і брендовий портфель постійно розширюється і на сьогоднішній день в ньому представлено понад 400 найменувань плитних матеріалів. Ми пропонуємо як матеріали для житлових і промислових приміщень, так і матеріали для профільної обробки кінотеатрів, річкових і морських судів.

Ми розпиляємо листи фанери , а також доставимо готові деталі за вказаною вами адресою в Харкові або Харківській області. Можлива відправка замовлень в інші регіони України, особливо часто це прилеглі міста: Полтава, Черкаси, Запоріжжя, Кропівницький, а також їх області.

Зручно? Ще б! Недарма ще з нами працюють багато компаній і приватні підприємці, що займаються виробництвом меблів на замовлення.

У нас великий вибір якісних екологічно чистих матеріалів з деревини для виготовлення меблів.

На нашому складі ви можете купити фанеру, плитні матеріали МДФ, ДВП, OSB українського і європейського виробництва. В асортименті завжди є вогнетривкі і вологостійкі матеріали для виробництва меблів, трудногорюча, вологостійка і ламінована фанера. Всі матеріали сертифіковані за новими європейськими екологічними стандартами. Емісія формальдегіду в них мінімальна, визнана безпечною для здоров’я людей міжнародними лабораторіями.

Ми виконуємо розпил на німецькому обладнанні Altendorf. Якість готових комплектуючих настільки висока, що деталі не відрізнити від готових меблів, виготовленої на фабриках.

Ми впевнено дивимося в завтрашній день, розвиваємося і вдосконалюємося, щоб працювати на європейському рівні і в європейській державі.

Завжди раді співпраці

Переваги

  • Висока якість продукції;
  • Кращі ціни;
  • Широкий асортимент;
  • Професійний підхід;
  • Ефективна логістика.