Фанера для обшивки підлоги напівпричепів (фури)

Ламінована Фанера ФСФ – ідеально підходящий матеріал для обладнання настилу на підлогу вантажного автомобіля. Даний матеріал являє собою фанеру має з одного боку ламіноване, а з іншого – міцне сітчасте покриття . Широко використовується для виготовлення підлог в великовантажних фурах, причепах, малотоннажних вантажних автомобілях, фургонах . Великою перевагою є протиковзке покриття і висока міцність дозволяє витримувати великі навантаження. Користується попитом фанера товщиною 21мм, 24мм, 27мм, 30мм. Формат листа такої фанери – 2500х1250мм.

Заказати фанеру для настилу:

Фанера для обшивки кузова мікроавтобусів (бусів)

Для вимогливих покупців, там, де при влаштуванні підлоги і стін кузова мікроавтобуса пред’являються підвищені вимоги до вологостійкості , ми рекомендуємо використовувати ламіновану фанеру ФСФ. Вона є ідеально відповідним матеріалом для обшивки підлоги мікроавтобусів (бусів) за рахунок сітчастої поверхні з однієї зі сторін. Легко обробляється і кріпиться, з використанням традиційних інструментів і кріпильних елементів для деревообробки. Фанера транспортна стійка до зносу, дії вологи, що надає їй більш довгий термін експлуатації. Застосовується фанера товщиною 6мм (для стін), 12мм, 15мм, 18 мм.

Замовити водостійку Фанеру для мікроавтобуса:

Фанера для обшивки кузова мікроавтобусів

Там, де при обшивці підлоги і стін кузова мікроавтобуса не пред’являються підвищені вимоги до водостійкості можна використовувати вологостійку фанеру ФСФ.

Замовити вологостійку Фанеру для мікроавтобуса:

Фанера для водного транспорту

Облаштування настилу на підлогу для човнів, катерів, яхт, шхун, кораблів та іншого водного транспорту – один з важливих конструкційних процесів при їх виготовленні. Для цього широко використовують ламіновану фанеру ФСФ з сітчастою поверхнею . Така підлога водостійкий, не ковзає, має високі технічні характеристики і невелика вага. Крім цього фанеру використовують для виготовлення сидінь в човнах та інших видах водного транспорту, перегородок, моторного транця і інших елементів конструкції. Застосовується і в річковому, і в морському транспорті. Залежно від мети зазвичай використовується фанера товщиною 9мм, 12мм, 15мм, 18мм. Формат листа фанери ФСФ – 2500х1250 мм.

Заказати Фанеру для човна/яхти/катера: