Фанера для опалубки.

Облаштування фундаментів і перекриттів з бетону.

Ламінована фанера ФСФ

– ідеально підходить матеріал для опалубки. Являє собою фанеру ФСФ, облицьовану спеціальними захисними плівками. Торці цієї фанери оброблені акриловою фарбою, що забезпечує захист від вологи. Ідеальний варіант при облаштуванні фундаменту. Для опалубки використовується фанера товщиною 18 мм і 21 мм . Фанера товщиною менше 18мм не забезпечує необхідних навантажень, понад 21 мм – в більшості випадків не має особливого сенсу. Ламінована фанера ФСФ – максимально стійка до агресивного середовища, дозволяє отримати ідеально гладку якість поверхні і досягти оборотності до 50 разів при грамотному застосуванні. Застосовується професійними будівельниками на постійній основі.

Заказати Ламіновану фанеру для опалубки:

Фанера ФСФ

– це фанера з підвищеною вологостійкістю. Вологостійкість досягається застосуванням для склеювання фанери водостійкої фенолформальдегидной клею. Формат листа фанери ФСФ – 2500х1250 мм. На відміну від ламінованої фанери зовнішні шари фанери ФСФ, не захищені від впливу зовнішнього середовища, що, в свою чергу, обумовлює повторне використання для опалубки максимум 5-8 разів . Для опалубки також використовується фанера товщиною 18 мм і 21 мм. Застосовується в приватному будівництві при невеликих обсягах. Підходить для облашнтування фундаменту і виготовлення перегородок з бетону.

Заказати Фанеру ФСФ:

Фанера ФКМ

– це фанера підвищеної вологостійкості , утворена шляхом склеювання тонких шарів шпону смолою меламіну. Формат листа фанери ФКМ – 2500х1250 мм. Зовнішні шари фанери ФКМ також не захищені від впливу зовнішнього середовища, що дозволяє використовувати цю фанеру для опалубки максимум 3-5 разів . Для опалубки використовується фанера товщиною 18 мм і 21 мм, а для легких конструкцій користується попитом товщина 12мм і 15мм. Застосовується в приватному будівництві (легкий фундамент, перегородки) при невеликих обсягах і обмеженому бюджеті.

Заказати Фанеру ФКМ:

Фанера ФК

– самий бюджетний варіант фанери для опалубки. Ця фанера має невисоку вологостійкість і за своїми характеристиками поступається іншим видам фанери. Крім того, фанера ФК має формат 1525х1525 мм, що призводить до збільшення кількості стиків і додаткових опор. Вологостійкість фанери ФК можна підвищити при покритті її захисним мастилом (наприклад, промислове масло, праймер) або укутування поліетиленом. Але це не сильно допоможе: у кращому випадку така фанера дозволить провести опалубні роботи 2-3 рази . Після чого вона розсиплеться, деформується і її буде необхідно утілізувати. Ми можемо її рекомендувати тільки в крайньому випадку, коли ваш бюджет сильно обмежений та малий обсяг робіт.

Заказати Фанеру ФК: