Фрезерування ЧПУ2024-04-17T11:24:43+00:00

Час Роботи: Пн-Пт 9:00-18:00
Харків, вул. Шевченка, 317А
Доставка

WOODFORCE здійснює Порізку листових матеріалів на форматно-розкроювальних і ЧПУ верстатах, Лазерну різку

Для професіоналів і просто любителів (Всіх у кого такої порізки немає), здатних самостійно спроектувати і зібрати як корпусні меблі з окремих деталей, так і інші вироби (наприклад, для транспорту), ми пропонуємо розпил наших матеріалів за Вашими розмірами. Ви можете замовити прямолінійний розкрій матеріалів на форматно-розкроювальних верстаті SCM (Італія).

У порізку приймаються Матеріали:

 • — Фанера – ламінована і сортова;
 • — Листи МДФ (ДВП), у т.ч. з акриловим покриттям;
 • — ДСП (Деревно-стружкові плити) ламінована і шліфована;
 • — Листи акрилу і литого полікарбонату;
 • — інші листові матеріали з пластику і деревного походження.

Професійне фрезерування ЧПУ, Лазерна різка

Фрезерування ЧПУ та лазерна різка затребувані в багатьох галузях, і компанія «WOODFORCE» надає послуги з обробки матеріалів:

 • деревини;
 • пресованих листів (ДВП, ДСП, МДФ, ХДФ);
 • клеєноі деревини (брус, фанера).

Здійснюється фрезерування ЧПУ на професійному верстаті з параметрами робочого поля 3100х2100х250 мм, який характеризується точністю нанесення малюнка і якістю виконання дрібних деталей.

ЧПУ-фрезерування та лазерна різка застосовуються для створення авторських меблів, вхідних і міжкімнатних дверей, в дизайні зовнішніх і внутрішніх інтер’єрів. «WOODFORCE» виконує також роботи з гравірування, 3D-фрезерування.

Поширені запитання

Переваги ЧПУ фрезерування2020-06-01T00:00:00+00:00

Обладнання, що використовується компанією «Вудфорс», дозволяє виконати роботу якісно і швидко, а готова деталь вражає ретельністю обробки. Верстатом управляють пройшли спеціальну підготовку співробітники компанії, тому ми оперативно виконуємо замовлення найвищої складності. Дізнатися про послугу більше ви можете за вказаними на сайті номерами телефонів.

Етапи ЧПУ-фрезерування2020-06-01T00:00:00+00:00
 1. розробка ескізу: за допомогою ПО дизайнер створює 3D-модель готової деталі, зображення погоджують із замовником і конвертують в файл, який задає алгоритм операції по фрезеруванні;
 2. підготовка до обробки: дерево різних порід відрізняється щільністю і структурою, і неправильно закріплена заготовка буде зіпсована, тому в рамках підготовки до роботи, фахівці «Вудфорс» правильно фіксують заготовку – і операція проходить швидко і якісно;
 3. фрезерування на ЧПУ: верстат обробляє поверхню в кілька етапів (чорнова обробка і виведення контуру, промальовування деталей, чистова обробка).
Які вимоги до макетів файлів для фрезерування?2020-06-01T00:00:00+00:00
 1. Файли повинні бути виконані в форматі DXF, DWG, CDR
 2. Креслення оброблюваних деталей повинні бути в масштабі 1: 1
 3. В оброблюваних контурах не повинно бути розривів, накладень ліній друг на друга і дуг складаються з безлічі прямих відрізків. Так само, не можна використовувати подвійні лінії або їх перетин, накладення контурів один на інший, заливку.
 4. Неприпустимо використання растрових об’єктів
 5. Текст і символи повинні бути перетворені в криві лінії (вектори)
 6. Забороняється застосовувати блокування об’єктів, шарів. Всі верстви повинні бути відкриті для редагування. Так само забороняється приховувати шари.
 7. Відстань між контурами для фрезерування не повинно бути менше 16 мм. Відстань від контуру до краю листового матеріалу – 15мм
 8. Для 3D фрезерування приймаються моделі в форматі STL. Такі файли не повинні містити закритих по вертикалі об’єктів.
Особливості процесу фрезерування деревини2020-06-01T00:00:00+00:00

Дерево має волокнисту структуру, а верстат ЧПУ забезпечує таку фрезерування, при якій зберігається оригінальний малюнок деревини і її колір.

Ви можете оставити заявку на прорахунок Порізки нижче:

  Текст меню

  Go to Top